Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски протеински макарони со овес и чиа
Состав: органско интегрално овесно брашно, органски протеин од чиа (2%), антиоксидант: аскорбинска к..
142 MKD
без ДДВ: 135 MKD
Органски макарони од спелт
Состав: органско интегрално брашно од спелт, органско семе од чиа (1%), антиоксидант: аскорбинска ки..
137 MKD
без ДДВ: 130 MKD
Органски пченични фусили со спирулина
Состав: органско интегрално пченично брашно, органски интегрален пченичен гриз, органска спирулина в..
130 MKD
без ДДВ: 124 MKD
Органски путер од кикирики 200 г
Состав: Органски кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на уп..
160 MKD
без ДДВ: 152 MKD
Органско безглутенско брашно од наут 500 г
Состав: 100% органско брашно од наут. Не содржи глутен. Употреба: При подготовка на пецива, торти и ..
259 MKD
без ДДВ: 247 MKD
Органско безглутенско брашно од костен
Состав: 100% органско брашно од костен. Не содржи глутен. Употреба: При подготовка на пецива, торти ..
764 MKD
без ДДВ: 728 MKD
Органско безглутенско брашно од кокос 500 г
Состав: 100% органско брашно од кокосов орев. Не содржи глутен. Употреба: При подготовка на пецива, ..
188 MKD
без ДДВ: 179 MKD
Органски протеин од бадем 200 г
Состав: 100% бадем во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. М..
677 MKD
без ДДВ: 645 MKD
Брашно од бадем органско 500 г
Состав: 100% органско брашно од бадем. Не содржи глутен. Алерген инфо: Содржи бадем. Возможна е вкрс..
1.214 MKD
без ДДВ: 1.156 MKD
Органска аронија во прав 150 г
Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: А..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Органски босилек 20 г
Состав: 100% органски босилек сув. Потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, ..
104 MKD
без ДДВ: 99 MKD
Хималајска сол розева крупна 120 г
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
77 MKD
без ДДВ: 73 MKD
Хималајска сол розева ситна 120 г
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
77 MKD
без ДДВ: 73 MKD
Органско каранфилче 40 г
Состав: 100% органско каранфилче. Потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул..
276 MKD
без ДДВ: 263 MKD
Органско чили во прав 50 г
Состав: 100% органскo чили во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
212 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Органски црн бибер зрно 60 г
Состав: 100% органски црн пипер во зрно. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија здрава..
252 MKD
без ДДВ: 240 MKD
Органски лук во прав 60 г
Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
251 MKD
без ДДВ: 239 MKD
Органско гомасио 70 г
Состав: Органски кафен сусам, органски црн сусам и хималајска јодирана сол. Алерген инфо: Содржи сус..
119 MKD
без ДДВ: 113 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS