Органски зачини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска ашваганда во прав (50гр.)
Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Арониј..
200 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Ѓумбир во прав (100гр.)
Состав: 100% ѓумбир во прав. Земја на потекло: Индија. Употреба: Како природен зачин во исхраната. С..
86 MKD
без ДДВ: 82 MKD
Хималајски зеленчуков зачин (80гр.)
Состав: 100% природен хималајски зеленчуков зачин, направен со 50% јодирана розева хималајска сол со..
82 MKD
без ДДВ: 78 MKD
Органски ким зрна 50гр
Состав: 100% органско семе од ким. Земја на потекло: Турција. Начин на употреба: Како природен ..
220 MKD
без ДДВ: 210 MKD
Органски босилек 20 г
Состав: 100% органски босилек сув. Потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, ..
104 MKD
без ДДВ: 99 MKD
Органско каранфилче 40 г
Состав: 100% органско каранфилче. Потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул..
276 MKD
без ДДВ: 263 MKD
Органско чили во прав 50 г
Состав: 100% органскo чили во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
212 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Органски црн бибер зрно 60 г
Состав: 100% органски црн пипер во зрно. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија здрава..
252 MKD
без ДДВ: 240 MKD
Органски лук во прав 60 г
Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
251 MKD
без ДДВ: 239 MKD
Органско гомасио (70гр.)
Состав: Органски кафен сусам, органски црн сусам и хималајска јодирана сол. Алерген инфо: Содржи сус..
119 MKD
без ДДВ: 113 MKD
Органско оригано 30 г
Состав: 100% органско оригано суво, сецкано. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија зд..
128 MKD
без ДДВ: 122 MKD
Органски рузмарин 30 г
Состав: 100% органски рузмарин. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна Д..
137 MKD
без ДДВ: 130 MKD
Органски магдонос 10 г
Состав: 100% органски магдонос сув. Земја на потекло: Германија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
116 MKD
без ДДВ: 110 MKD
Органски ѓумбир 50 г
Состав: 100% органски ѓумбир во прав. Потекло на суровината: Индија.  Увезува и пакува: Аронија..
140 MKD
без ДДВ: 133 MKD
Органска куркума
Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезува и ..
117 MKD
без ДДВ: 111 MKD
Органско кари 60 г
Состав: 100% органскo кари во прав. Потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува Аронија здрава х..
234 MKD
без ДДВ: 223 MKD
Природен зеленчуков зачин (450гр.)
Состав: Морска сол, компиров скроб, пченкарен скроб, куркума, кромид, праз, морков, црн пипер, орига..
142 MKD
без ДДВ: 135 MKD
Органски цејлонски цимет во прав 50 г
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
169 MKD
без ДДВ: 161 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS