Категории

Органски семиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрален сусам органски 100 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Органско чиа семе 100 гр
Состав: 100% oрганско чиа семе. Земја на потекло: Јужна Америка. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
96 MKD
без ДДВ: 92 MKD
Органски интегрален сусам 0,100 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Интегрален сусам органски 500 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
242 MKD
без ДДВ: 230 MKD
4 семиња органски 400 гр
Состав: Мешавина од 4 органски семиња (тиква, лен, сончоглед, сусам) секое застапено со 25% во соста..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Сончоглед лупен органски 500 гр
Состав: 100% лупени сончогледови семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глуте..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD
Лен семе органски 0,5 кг
Состав: Органско семе од лен. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
146 MKD
без ДДВ: 139 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS