Органски протеини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски протеин од бадем 200 г
Состав: 100% бадем во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. М..
677 MKD
без ДДВ: 645 MKD
Протеин од грашок органски 200 гр
Состав: Органски протеин од жолт/бел грашок во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: ..
339 MKD
без ДДВ: 323 MKD
Протеин од ориз органски 200гр
Состав: Органски протеин од ориз во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: Аронија здр..
353 MKD
без ДДВ: 336 MKD
Органски протеин од чиа во прав (150гр.)
Состав: 100% чиа семе во прав. Потекло на суровината: Парагвај. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
378 MKD
без ДДВ: 360 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS