Категории

Органски јатки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бадем органски 100 гр
Состав: 100% органски бадем сиров. Земја на потекло: Бугарија. Алерген инфо: содржи јаткасто овошје...
164 MKD
без ДДВ: 156 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS