Категории

Органски напитоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска аронија во прав 150 г
Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: А..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Органски кокосов напиток во прав
Состав: Органски кокосов напиток во прав, органски малтодекстрин. Алерген инфо: Возможна е вкрстена ..
517 MKD
без ДДВ: 492 MKD
Органски чоко-кокос напиток во прав
Состав: Органски кокосов шеќер, органско какао во прав, органско кокосово млеко во прав (органски ко..
302 MKD
без ДДВ: 288 MKD
Органски чоко напиток во прав
Состав: Органски кокосов шеќер, органско какао во прав.Потекло на суровината: Шри Ланка/Перу. Произв..
257 MKD
без ДДВ: 245 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS