Категории

Органски мешунки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мунго грав органски 0,5 кг
Состав: Органски мунго грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
284 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Азуки грав органски 0,5 кг
Состав: Органски азуки грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
203 MKD
без ДДВ: 193 MKD
Наут органски 0,5 кг
Состав: Органски наут. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Турција. Употреба: Наутот се с..
224 MKD
без ДДВ: 213 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS