Категории
Органски сет

Органски сет

1.760 MKD
Шифра на производ: 9
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет на производи:

 • Органски крцкави мусли со аронија и лешник 300 г
 • Органски тостирани мусли со бадем и индиски орев 300 г
 • Органски тостирани мусли 2go со овошје (гоџи, ѓумбир, грозје) 90 г
 • Органски тостирани базис мусли 2go со 4 семиња 90г
 • Киноа корнфлекс безглутен 100 гр органски 
 • Фетучини органски 400гр.  
 • Боровинка џем  органски 0.2
 • Бадем 100 гр органски 
 • Аронија 100 гр органска
 • Какао парчиња органски 100 гр
 • Протеин од чиа органски 150 гр

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

 • 043235959
 • 078211557 077893750
 • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS