Категории
Органски џем сет за подарок

Органски џем сет за подарок

410 MKD
Шифра на производ: 08006
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Органски џем од аронија - Состав: Органска аронија, органски кафеав шеќер, органски вински оцет, згуснувач:  ксантан.

Органски џем од боровинка - Состав: Органска боровинка (67%), органски кафеав шеќер, органски вински оцет, згуснувач: ксантан.

Органски џем од гоџи бобинка - Состав: Органски гоџи бобинки (80%), органски кафен шеќер, згуснувач: ксантан.

Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2020. UKION SHOPS