Категории
Органскo масло oд гроздови семки  50 мл

Органскo масло oд гроздови семки 50 мл

263 MKD
Шифра на производ: 05456
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% органско масло од гроздови семки, ладно цедено. Потекло на суровината: Германија. Не содржи ГМО. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и темно место. Начин на употреба: Како високо квалитетно масло во исхраната, се користи без загревање, со додавање како прелив за салати, супи и слично или за директна консумација, 1-2 кафени лажички на ден. Може да се користи и за козметички цели, како масло за коса или масло за кожа. Најдобро до/ЛОТ - означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS