Категории

Oргански брашна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Брашно од бадем органско 500 г
Состав: 100% органско брашно од бадем. Не содржи глутен. Алерген инфо: Содржи бадем. Возможна е вкрс..
1.214 MKD
без ДДВ: 1.156 MKD
Кокос брашно 200 г органско
Состав: 100% брашно од кокосов орев. Не содржи глутен. Начин на употреба: Се употребува при подготов..
126 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Органско воденично брашно од спелт
Состав: 100% органско брашно од спелт, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
236 MKD
без ДДВ: 225 MKD
Органско воденично ржано брашно
Состав: 100% органско ‘ржано брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
Органско воденично пченично брашно
Состав: 100% органско пченично брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
138 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Органско воденично овесно брашно
Состав: 100% органско овесно брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
252 MKD
без ДДВ: 240 MKD
Органско воденично безглутенско хељдино брашно
Состав: 100% органско хељдино брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.  Не содржи г..
254 MKD
без ДДВ: 242 MKD
Органско брашно од хељда  500 гр
Состав: органско брашно од хељда 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 1..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Безглутенско брашно од просо органско 500 гр
Состав: 100% воденично мелено брашно од органско просо. Не содржи глутен. Начин на употреба: Се упот..
242 MKD
без ДДВ: 230 MKD
Органска мешавина од безглутенски брашна 500 гр
Состав: Пченкарен скроб, компиров скроб, оризово брашно. Брашно од хељда, скцантан гума. Начин на уп..
217 MKD
без ДДВ: 207 MKD
Овесно брашно органско 500 гр
Состав: органско овесно брашно 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 ..
194 MKD
без ДДВ: 185 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2020. UKION SHOPS