Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јачменов сируп органски 250 г
Состав: 100% органски екстракт од јачменов слад. Потекло: Холандија. Пакува и дистрибуира: Аронија з..
152 MKD
без ДДВ: 144 MKD
Кокосов сируп органски 250 г
Состав: 100% органски темен кокосов сируп. Потекло на суровината: Индонезија. Пакува и дистрибуира: ..
391 MKD
без ДДВ: 372 MKD
Агаве сируп темен органски 250 г
Состав: 100% органски темен агаве сируп, сиров. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира..
324 MKD
без ДДВ: 275 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со индиски орев и какао 80 г
Состав: *Индиски орев (18%), *бадем, *урма, *суво грозје, *овесни снегулки без глутен, *кокос, *сиро..
142 MKD
без ДДВ: 135 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со хељда и урма 80 г
Состав: *Хељда (32%), *урма (22%), *суво грозје, *сиров агаве сируп, *бадем, *сончоглед, *кокос, *ле..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со кокос и бадем 80 г
Состав: *Бадем (40%), *урма, *суво грозје, *сиров агаве сируп, *кокос (10%), *цимет, *масло од порто..
135 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Органскo масло oд гроздови семки  50 мл
Состав: 100% органско масло од гроздови семки, ладно цедено. Потекло на суровината: Германија. Не со..
263 MKD
без ДДВ: 250 MKD
 Органски протеин микс путер
Состав: Органски кикирики, органски бадем, органски протеин од ориз, органска хималајска сол (0.5%)...
246 MKD
без ДДВ: 234 MKD
Органски путер од индиски орев
Состав: Органски индиски ореви, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодов..
553 MKD
без ДДВ: 527 MKD
 Органски путер од бадем
Состав:Органски бадем, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови.Начин н..
335 MKD
без ДДВ: 319 MKD
Органски кокосов  чипс суров 70 г
Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Органски кокосов чипс печен 70 г
Состав: Органски кокосов чипс печен. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
126 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Органски хумус 180 гр
Состав: наут, сончогледово масло, таан, хималајска сол, калиум сорбат (1%). Земја на потекло: Македо..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Органскo масло ладно цедено од јојоба 50 мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од јојоба. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Аронија..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS