Категории
Новогодишно пакетче БиоКосмос

Новогодишно пакетче БиоКосмос

970 MKD
Шифра на производ: 08174
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Содржи: 

 • Безглутенски сиров органски десерт со кокос и бадем
 • Безглутенски сиров органски десерт со индиски орев и какао
 • Космо овесна плочка со црвена мака, јагода и брусница
 • Космо овесна плочка со аронија, шипка и виолетова пченка
 • Космо овесна плочка со бело чоколадо, кокос и кафе
 • Космо овесна плочка со гуарана, зелено кафе и спирулина
 • Органски безглутенски колачи со портокал и орев
 • Органски безглутенски колачи со какао и агаве
 • Путер од кикирики
 • Овесна каша со јагода и корен од мака
 • Овесна каша со ванила
 • Интегрални крекери со чиа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

 • 043235959
 • 078211557
 • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2020. UKION SHOPS