Мусли и кранчи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мусли за појадок со Тифани - Тропик мусли
жита за појадок со тропско суво овошје. Состојки: јачменови снегулки 35%, тропско овошје 24% (кандир..
93 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Мусли за појадок со Тифани - Премиум мусли
Премиум Мусли- жита за појадок со суво овошје, кикирики и лешник. Состојки: Крцкави снегулки од жита..
93 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Мусли за појадок со Тифани - Класик
Класик мусли - жита за појадок со семиња. Состојки: Јачменови снегулки 30%, пченкарни снегулки (пчен..
65 MKD
без ДДВ: 65 MKD
Мусли за појадок со Тифани - Чоко мусли
Состојки: овесни снегулки, крцкависнегулки од житарки со чоколадо (овесни снегулки, јачменови снегул..
88 MKD
без ДДВ: 88 MKD
Крцкави мусли со супер овошје (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
113 MKD
без ДДВ: 108 MKD
Крцкави мусли со чоколада корен од мака (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
120 MKD
без ДДВ: 114 MKD
Крцкави мусли со портокал и урми (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
120 MKD
без ДДВ: 114 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS