Категории

Мусли, снегулки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска овесна каша со јагода и чиа без глутен 60 г
Состав: *Овесни снегулки без глутен, *кафен шеќер, *кокосово млеко во прав, *лиофилизирана јагода во..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
Органска овесна каша со кокос и банана безглутен 60гр
Состав: *Овесни снегулки без глутен, *кокосово брашно, *кафен шеќер, *кокосово млеко во прав, *лиофи..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
Овесна каша какао-цимет 55 г
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, шеќер, какао во прав (4%), цимет..
20 MKD
без ДДВ: 19 MKD
Овесна каша ванила 55 гр
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, шеќер,арома ванила, сол.  А..
20 MKD
без ДДВ: 19 MKD
Овесна каша со мака и јагода 60 г
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, засладувач: рафинирана стевиа, к..
33 MKD
без ДДВ: 31 MKD
Овесна каша со цимет и сурутка 60 г
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, козја сурутка во прав (80% проте..
28 MKD
без ДДВ: 27 MKD
Овесни снегулки ситни 500 гр конв.
Состав: 100% пресуван овес. Алерген инфо: содржи глутен. Потекло на суровината: Германија. Пакува и ..
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Мусли за појадок со Тифани - Тропик мусли
жита за појадок со тропско суво овошје. Состојки: јачменови снегулки 35%, тропско овошје 24% (кандир..
93 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Мусли за појадок со Тифани - Премиум мусли
Премиум Мусли- жита за појадок со суво овошје, кикирики и лешник. Состојки: Крцкави снегулки од жита..
93 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Мусли за појадок со Тифани - Класик
Класик мусли - жита за појадок со семиња. Состојки: Јачменови снегулки 30%, пченкарни снегулки (пчен..
65 MKD
без ДДВ: 65 MKD
Мусли за појадок со Тифани - Чоко мусли
Состојки: овесни снегулки, крцкависнегулки од житарки со чоколадо (овесни снегулки, јачменови снегул..
88 MKD
без ДДВ: 88 MKD
Овесни крупни снегулки
Состав: Овесни крупни снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: ..
47 MKD
без ДДВ: 45 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS