Категории

Сурутка

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сурутка во прав  со 35% протеини
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
95 MKD
без ДДВ: 90 MKD
Сурутка во прав 80% протеини 200 г
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
370 MKD
без ДДВ: 352 MKD
Протеински микс со вкус на какао 200 г
Состав: Сурутка во прав (млеко), декстроза, какао во прав (6%), цимет, ванила. Алерген инфо: Содржи ..
132 MKD
без ДДВ: 126 MKD
Кравја сурутка во прав со 12% протеини
Состав: Cурутка (кравја) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суровината: ЕУ. Пак..
68 MKD
без ДДВ: 65 MKD
Козја сурутка со 2% протеин
Состав: Козја сурутка (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Просечна нутритивна вредност на 1..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Сурутка во прав 80% протеини 100 г
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
160 MKD
без ДДВ: 152 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS