Категории

Тофу, Сејтан

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сејтан во доматен сос
Состав: *Сејтан (*пченичен глутен, вода), *пасиран домат (*домат, *кафен шеќер, хималајска сол), *со..
194 MKD
без ДДВ: 185 MKD
Органски сејтан со медитерански зачини
Состав: *Сејтан (*пченичен глутен, вода), маринада (*пасиран домат, *кафен шеќер, *нутритивен квасец..
194 MKD
без ДДВ: 185 MKD
Органскo тофу со соја сос
Состав: Органско тофу (органскo соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), органски тамари соја ..
107 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Сејтан сиров 300 гр.
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), вода, хималајска сол. Алерген инфо: Содржи глутен. Употреба:..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS