Категории
ЈОГИ ЧАЈ ЈАСМИН 30 ГР.

ЈОГИ ЧАЈ ЈАСМИН 30 ГР.

215 MKD
Шифра на производ: 00856
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: јасмин зелен чај, ликурис, хибискус, босилок, шипинка, ѓумбир, листови од роза, екстракт од јасмин, природна арома, коприва, камилица, луцерка, пеперминт, жалфија, лист од малина, цимет, каранфилче, кардамон, црн пипер, цува комбуха. Увозник: Аронија здрава храна доо, бул. Кочо Рацин бр. 14 Тел. 043 221 811.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS