Категории

Чаеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЈОГИ ЧАЈ ДЕТОКС 30Г
Состав: сладок корен, канела, ѓумбир, копар, анасон, кориандер, кардамон, црвен пипер, куркума. Увоз..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ  ЗЕЛЕН БАЛАНС 30Г
Состав: зелен чај, цвет од бозел, лимонова трева, ментол, природен вкус, сув напиток од комбуха. Уво..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
Зелен чај 100гр
Состав: Зелен чај. Земја на потекло: Кина. Употреба: 1 голема лажица се полева со 1 литар вода на те..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Кукича чај
Состав: кукича јапонски земел чај од гранчиња. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS