Засладувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ливадски мед со јагода (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јагода (10%). Употреба: Како природен десерт, како пре..
418 MKD
без ДДВ: 398 MKD
Ливадски мед со банана (220гр.)
MК Состав: Природен центрифугиран цветен мед, банана  (10%), арома од банана. Употреба: Како пр..
353 MKD
без ДДВ: 336 MKD
Ливадски мед со јаболко и цимет (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јаболко  (10%), органски цимет во прав (2%). Упот..
366 MKD
без ДДВ: 349 MKD
Природен ливадски мед 900г
Состав: 100% природен ливадски пчелин мед. Локација на пчелните семејства: Атар на село Новачани. Па..
510 MKD
без ДДВ: 486 MKD
Кокосов сируп органски 250 г
Состав: 100% органски темен кокосов сируп. Потекло на суровината: Индонезија. Пакува и дистрибуира: ..
391 MKD
без ДДВ: 372 MKD
Органски темен агаве сируп (250мл.)
Состав: 100% органски темен агаве сируп, сиров. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира..
324 MKD
без ДДВ: 275 MKD
Маџун  Гроздов сируп 250 г
Состав: 100% гроздов засладувач, добиен со концентрација на гроздов сок. Потекло: Македонија. Пакува..
161 MKD
без ДДВ: 153 MKD
 Природен ливадски мед (250гр.)
Состав: 100% природен ливадски мед. Потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ..
244 MKD
без ДДВ: 232 MKD
Сируп од јакон органски 250 гр
Состав: 100% органски сирупод јакон. Потекло на суровината: Перу. Пакува и дистрибуира: Аронија здра..
848 MKD
без ДДВ: 719 MKD
Органски кокосов шеќер 350 гр.
Состав: 100% органски нетретиран, непроцесиран кокосов шеќер. Земја на потекло на суровината: Индоне..
378 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Рафинирана стевија во прав (200гр.)
Состав: Малтодекстрин,концентрирана рафинирана стевиа во прав. Земја на потекло: Франција/Кина. Увез..
156 MKD
без ДДВ: 149 MKD
Органска меласа (250гр.)
Состав: Меласа од шеќерна трска, органска, необработена. Потекло: Парагвај. Увоз и дистрибуција: Аро..
178 MKD
без ДДВ: 151 MKD
Органски светол агаве сируп (250мл.)
Состав: 100% органски агаве сируп, светол. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира: Аро..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS