Категории

Сетови на производи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет на путери за подарок
Сетот содржи 3 путера: Путер од кикирики Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%), Протеин ..
518 MKD
без ДДВ: 493 MKD
Без глутенски сет
Сет на производи: Инт. брашно хељда безглутен конвенционално 500..
1.088 MKD
без ДДВ: 1.088 MKD
Сет за органски доручек
Сет на производи: Органски крцкави мусли со рогач, костен и вани..
1.100 MKD
без ДДВ: 1.100 MKD
Органски сет
Сет на производи: Органски крцкави мусли со аронија и лешник 300..
1.760 MKD
без ДДВ: 1.760 MKD
Сет производи за здрав и вкусен појадок
Сет на производи: Органски крцкави мусли со аронија и лешник 300..
985 MKD
без ДДВ: 985 MKD
Сет за кинеска вечера
Сет на производи: Органски басмати интегрален ориз 500 г ..
1.366 MKD
без ДДВ: 1.366 MKD
Сет производи за нега и убавина
Сет на производи: Ши путер органски  150 гр Ладно цедено м..
1.230 MKD
без ДДВ: 1.230 MKD
Женски баланс сет
Сет на производи: Инт. колачи со брусница 150 г х 2 ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.500 MKD
Протеински сет
Сет на производи: Козја сурутка 80% протеини 100 гр ..
1.580 MKD
без ДДВ: 1.580 MKD
Хроно производи сет
Сет на производи: Инт. ржано брашно 0.9 кг   конвенцио..
1.319 MKD
без ДДВ: 1.319 MKD
Сет производи за патување
Сет на производи: Инт. колачи со мед 150 г ..
1.000 MKD
без ДДВ: 1.000 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS