Категории

Масла

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органскo масло oд гроздови семки  50 мл
Состав: 100% органско масло од гроздови семки, ладно цедено. Потекло на суровината: Германија. Не со..
263 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Кокосово масло 310 г
Состав: Рафинирано кокосово масло, кокосова арома. Потекло: Италија. Пакува и дистрибуира: Аронија з..
170 MKD
без ДДВ: 162 MKD
Органскo масло ладно цедено од јојоба 50 мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од јојоба. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Аронија..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Кокосово органско масло 600 г
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
518 MKD
без ДДВ: 493 MKD
Масло од авокадо ладно цедено органско 50 мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од авокадо. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Арониј..
227 MKD
без ДДВ: 216 MKD
Ши путер сиров органски 150 гр
Состав: Ши путер сиров, органски, необработен, добиен од јатката на Африканското ши-дрво. Потекло на..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Органско ладно цедено масло од АРГАН 50мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од арган. Потекло: Мароко. Увоз и дистрибуција: Аронија здр..
399 MKD
без ДДВ: 380 MKD
Органско етерично ладно цедено масло од Портокал 50мл
Состав: органско ладно цедено масло од портокал.  Не содржи ГМО. Потекло на суровината: ЕУ. Упо..
389 MKD
без ДДВ: 370 MKD
Органско ладно цедено масло од БАДЕМ 50мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од бадем. Потекло: Шпанија. Увоз и дистрибуција: Аронија зд..
330 MKD
без ДДВ: 314 MKD
Какао путер сиров органски 160 гр
Какао путер суров, органски, необработен од Криоло сорта. Потекло: Перу. Увоз и дистрибуција:Аронија..
373 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Масло од семки од горчлива кајсија 50мл
Состав: Mасло од горчливи семки од кајсија, добиено со ладно цедење и филтрирање. Алерген инфо: можн..
550 MKD
без ДДВ: 524 MKD
Кокосово органско масло 310 гр.
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
285 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Кокосово органско масло 180 гр.
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
195 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Кокосово масло 180 гр.
Состав: Рафинирано кокосово масло без мирис и вкус. Потекло: Индонезија. Пакува: Аронија здрава хран..
135 MKD
без ДДВ: 129 MKD
Масло од ленено семе 250мл
Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Потекло на суровината: Србија. Произв..
137 MKD
без ДДВ: 130 MKD
Масло од тиквени семки 250мл
Состав: 100% масло од тиквени семки. Алерген инфо: можна е крос-контаминација со масло од сусам. Пот..
249 MKD
без ДДВ: 237 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS