Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ливадски мед со јагода (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јагода (10%). Употреба: Како природен десерт, како пре..
418 MKD
без ДДВ: 398 MKD
Ливадски мед со банана (220гр.)
MК Состав: Природен центрифугиран цветен мед, банана  (10%), арома од банана. Употреба: Како пр..
353 MKD
без ДДВ: 336 MKD
Ливадски мед со јаболко и цимет (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јаболко  (10%), органски цимет во прав (2%). Упот..
366 MKD
без ДДВ: 349 MKD
Органски ајвар (330г.)
Состав: органска ајварска пиперка-капија, органски црн домат, органско сончогледово рафинирано масло..
190 MKD
без ДДВ: 181 MKD
Доматен кечап со стевиа 500г
ДОМАТЕН КЕЧАП - БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Состав: доматно пире (150г домати на 100г кечап), вода, сол, оце..
84 MKD
без ДДВ: 80 MKD
Органска кокосова вода 350мл
Состав: 100% органска кокосова вода. Потекло: Тајван. Енергетска вредност и рок на траење: Означен н..
232 MKD
без ДДВ: 197 MKD
Природен ливадски мед 900г
Состав: 100% природен ливадски пчелин мед. Локација на пчелните семејства: Атар на село Новачани. Па..
510 MKD
без ДДВ: 486 MKD
Органски мача чај во прав 50г
Состав: 100% органски ливчиња прав. Употреба: ½ до 1 кафена става во 1 шоља со вода загреана промешу..
364 MKD
без ДДВ: 347 MKD
Органска ашваганда во прав (50гр.)
Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Арониј..
200 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Ѓумбир во прав (100гр.)
Состав: 100% ѓумбир во прав. Земја на потекло: Индија. Употреба: Како природен зачин во исхраната. С..
86 MKD
без ДДВ: 82 MKD
Хималајски зеленчуков зачин (80гр.)
Состав: 100% природен хималајски зеленчуков зачин, направен со 50% јодирана розева хималајска сол со..
82 MKD
без ДДВ: 78 MKD
Органски ким зрна 50гр
Состав: 100% органско семе од ким. Земја на потекло: Турција. Начин на употреба: Како природен ..
220 MKD
без ДДВ: 210 MKD
Црна хималајска ситна сол (120гр.)
Состав: 100% природна хималајска црна сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакистан. Начин на..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Органски протеин од бадем 200 г
Состав: 100% бадем во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. М..
677 MKD
без ДДВ: 645 MKD
Органски босилек 20 г
Состав: 100% органски босилек сув. Потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, ..
104 MKD
без ДДВ: 99 MKD
Розева хималајска крупна сол (120гр.)
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
77 MKD
без ДДВ: 73 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS