Категории

Комбуха

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комбуха 500 мл лимон и ѓумбир
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка, слатка..
71 MKD
без ДДВ: 60 MKD
Комбуха 500 ml брусница и зелен чај
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мешан ароматизиран чај (цвет од хибискус, јаболко, кора од..
71 MKD
без ДДВ: 60 MKD
Комбуха 500 мл со бозел и мајчина душица
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер. Непастеризиран, си..
71 MKD
без ДДВ: 60 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS