Сокови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сок од праска (700мл.)
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
78 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Органски сок од аронија (200мл.)
Состав: Органска аронија, органски кафен шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Органски сок од аронија со чиа (200мл.)
Состав: Органска аронија, органски чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска..
89 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Органски 100% сок од аронија (250мл.)
Состав: Органска аронија, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска киселина..
164 MKD
без ДДВ: 139 MKD
100% сок од боровинки (250мл.)
Состав: Органска шумска боровинка, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска..
163 MKD
без ДДВ: 155 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS