Категории

Џемови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски џем од боровинки 200 гр
Состојки: боровинка* (67%), кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач: ксантан. *Од органско земјоделст..
161 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Органски џем од аронија 200 гр
Состав: аронија*, кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач:  ксантан. *органско земјоделство. Пот..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS