Категории

Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Веган мајонез со вкус на домат 280 мл
Состав: Сончогледово масло, вода, шеќер, сол, оцет, сенф (синап, шеќер, оцет), модифициран скроб, то..
62 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Веган мајонез со вкус на лимон 280 мл
Состав: Сончогледово масло, вода, шеќер, сол, оцет, сенф (синап, шеќер, оцет), модифициран скроб, ли..
62 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Органски путер од кикирики 200 г
Состав: Органски кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на уп..
160 MKD
без ДДВ: 152 MKD
Фитнес дресинг сос BBQ димен
MK: Состав: Вода, модифицирано пченкарно брашно, прехранбен оцет, доматно пире, сол,  зачини (с..
80 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Фитнес дресинг сос Цезар
MK: Состав: Вода, прехранбен оцет, полнило: целулоза, сол, згуснувач: ксантан,  зачини (содржи ..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Фитнес дресинг сос 1000 ISLAND
MK: Состав: Вода, прехранбен оцет, полнило: целулоза, сол, згуснувач: ксантан, доматно пире,  з..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Фитнес дресинг сос Тоскана
MK: Состав: Вода, пиперка, модифицирано пченкарно брашно, прехранбен оцет, доматно пире, сол, билки,..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Органски босилек 20 г
Состав: 100% органски босилек сув. Потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, ..
104 MKD
без ДДВ: 99 MKD
Хималајска сол розева крупна 120 г
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
77 MKD
без ДДВ: 73 MKD
Хималајска сол розева ситна 120 г
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
77 MKD
без ДДВ: 73 MKD
Органско каранфилче 40 г
Состав: 100% органско каранфилче. Потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул..
276 MKD
без ДДВ: 263 MKD
Органско чили во прав 50 г
Состав: 100% органскo чили во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
212 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Органски црн бибер зрно 60 г
Состав: 100% органски црн пипер во зрно. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија здрава..
252 MKD
без ДДВ: 240 MKD
Органски лук во прав 60 г
Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
251 MKD
без ДДВ: 239 MKD
Органско гомасио 70 г
Состав: Органски кафен сусам, органски црн сусам и хималајска јодирана сол. Алерген инфо: Содржи сус..
119 MKD
без ДДВ: 113 MKD
Органско оригано 30 г
Состав: 100% органско оригано суво, сецкано. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија зд..
128 MKD
без ДДВ: 122 MKD
Органски рузмарин 30 г
Состав: 100% органски рузмарин. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна Д..
137 MKD
без ДДВ: 130 MKD
Органски магдонос 10 г
Состав: 100% органски магдонос сув. Земја на потекло: Германија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
116 MKD
без ДДВ: 110 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS