Категории

Морски алги

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Араме морска алга 50гр
Состав: Арама морска алга. Земјла на потекло: Јапонија, Дистрибуција: Аронија здрава храна ДОО бул. ..
269 MKD
без ДДВ: 228 MKD
Вакаме морска алга 50 гр.
Состав: Вакаме јапонска морска алга. Земја на потекло: Митоку Јапонија. Дистрибуција: Аронија здрава..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Нори морска алга 25 гр.
Состав: Суши нори алга. Земја на потекло: Јапонија. Да се чува на суво. Дистрибуира: Аронија здрава ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Комбу алга 50 гр.
Состав: Комбу морска алга. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО. Бул...
235 MKD
без ДДВ: 199 MKD
Кантен 15 гр.
Состав: морски агар, тенгуса, огонори. Земја на потекло: Jапонија. Увезува: Аронија здрава храна ДОО..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS