Морски алги

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комбу алга митоку 50г
Состав: Морска алга комбу. Земја на потекло: Јапонија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ,..
234 MKD
без ДДВ: 223 MKD
Вакаме јапонска морска алга 50г
Состав: Морска алга вакаме. Земја на потекло: Јапонија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ..
319 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Нори морска алга 25 гр.
Состав: Суши нори алга. Земја на потекло: Јапонија. Да се чува на суво. Дистрибуира: Аронија здрава ..
409 MKD
без ДДВ: 347 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS