Категории

Mакробиотика

Пример

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сејтан во доматен сос
Состав: *Сејтан (*пченичен глутен, вода), *пасиран домат (*домат, *кафен шеќер, хималајска сол), *со..
194 MKD
без ДДВ: 185 MKD
Органски сејтан со медитерански зачини
Состав: *Сејтан (*пченичен глутен, вода), маринада (*пасиран домат, *кафен шеќер, *нутритивен квасец..
194 MKD
без ДДВ: 185 MKD
Органскo тофу со соја сос
Состав: Органско тофу (органскo соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), органски тамари соја ..
107 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Уме паста 200 г
Состав: Пасирани уме сливи, морска сол, шизо ливчиња.Начин на употреба:Се употребуваат  во обро..
639 MKD
без ДДВ: 609 MKD
Органска келп алга во прав 100 г
Состав: 100 % oрганска келп алга во прав. Земјанапотекло:Канада. Увезува и дистрибуира:Аронијаздрава..
289 MKD
без ДДВ: 275 MKD
Сејтан сиров 300 гр.
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), вода, хималајска сол. Алерген инфо: Содржи глутен. Употреба:..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Араме морска алга 50гр
Состав: Арама морска алга. Земјла на потекло: Јапонија, Дистрибуција: Аронија здрава храна ДОО бул. ..
269 MKD
без ДДВ: 228 MKD
Вакаме морска алга 50 гр.
Состав: Вакаме јапонска морска алга. Земја на потекло: Митоку Јапонија. Дистрибуција: Аронија здрава..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Тамари соја сос 330 мл.
Тамари е соја сос, кој е добиен со ферментација на соја и морска сол. Тој е многу квалитетен прот..
449 MKD
без ДДВ: 428 MKD
Нори морска алга 25 гр.
Состав: Суши нори алга. Земја на потекло: Јапонија. Да се чува на суво. Дистрибуира: Аронија здрава ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Кукича чај
Состав: кукича јапонски земел чај од гранчиња. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Комбу алга 50 гр.
Состав: Комбу морска алга. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО. Бул...
235 MKD
без ДДВ: 199 MKD
Кантен 15 гр.
Состав: морски агар, тенгуса, огонори. Земја на потекло: Jапонија. Увезува: Аронија здрава храна ДОО..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS