Категории
Хроно производи сет

Хроно производи сет

1.319 MKD
Шифра на производ: 12
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет на производи:

 • Инт. ржано брашно 0.9 кг   конвенционално
 • Инт. јачменово брашно 0.9 кг конвенционално
 • Лупено просо 500гр  конвенционално
 • Хумус органски 180гр
 • Сода бикарбона без глу и алуминиум органска 150гр
 • Ленено семе  100гр  конвенционално
 • Интег. сусам 100 гр  конвенционален
 • Чиа семе конвенционална 100гр
 • Кокосово масло рафинирано 180 мл
 • Бадем 100гр органски 
 • хималајска сол јодирана 500 гр конв
 • Стевија рафинирана 200 г конвенционална

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

 • 043235959
 • 078211557 077893750
 • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS