Категории

Безглутенски крекери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски стапчиња со индиски тегавец и кари Monkey sticks
Состав: Оризово брашно, сончогледово масло, бадем, индиски тегавец (5%), лен, пченкарен скроб, компи..
69 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Безглутенски стапчиња со келп и оригано Monkey sticks 100 g
Состав: Оризово брашно, сончогледово масло, бадем, келп алга во прав (7%), лен, пченкарен скроб, ком..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
Безглутенски стапчиња со чиа и бадем Monkey sticks 100 г
Состав: Оризово брашно, сончогледово масло, бадем (5%), лен, интегрален сусам, чиа семе (2%), рузмар..
77 MKD
без ДДВ: 73 MKD
Органски безглутенски крекери со куркума
Состав: *пченкарен скроб, *компиров скроб, *оризово брашно, * ладнмо цедено сончогледово масло, *сус..
138 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Безглутенски крекери со лен и бадем органски 100 гр
Состав: *Oризово брашно, *бадеми (10%),*ладно цедено сончогледово масло, *ленено семе, *сусам(5%), *..
138 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Безглутенски крекери со оригано и рузмарин органски 100 гр
Состав: * Оризово брашно, * бадеми, *ладно цедено сончоглево масло, *лен, *семки од тиква, *сончогле..
123 MKD
без ДДВ: 117 MKD
Безглутенски крекери со сусам и хималајска сол органски 100 гр
Состав: *Сусам (23%), *оризово брашно, *пченкарен скроб, *компиров скроб, *бадеми, *ладно цедено сон..
123 MKD
без ДДВ: 117 MKD
Безглутенски крекери со ким и хељда органски 100 гр
Состав: *Xељдино брашно (30%), *пченкарен скроб, *компиров скроб, *ладно цедено сончогледово масло, ..
103 MKD
без ДДВ: 98 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS