Категории

Безглутенски мусли и кранчи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски тостирани мусли со гоџи, брусница и хељда 2go 90 г
Состав: Безглутенски снегулки од овес, снегулки од хељда (20%), корнфлекс од киноа (пченкарни снегул..
95 MKD
без ДДВ: 90 MKD
Безглутенски тостирани мусли со чиа, аронија и акаи 2go 90 гр
Состав: Безглутенски снегулки од овес, сува аронија (10%), чиа семе (7%), суво грозје (3%), акаи боб..
84 MKD
без ДДВ: 80 MKD
Безглутенски тостирани мусли со киноа и бадем - содржат суво грозје и чиа 300 г
Состав: Безглутенски снегулки од овес, бадем листови (5%), суво грозје, киноа корнфлекс (киноа, мед,..
217 MKD
без ДДВ: 207 MKD
Безглутенски тостирани мусли со гоџи, брусница и хељда 300 г
Состав: Безглутенски снегулки од овес, снегулки од хељда (20%), корнфлекс од киноа (пченкарни снегул..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
Безглутенски тостирани мусли со чиа, аронија и акаи 300 г
Состав: Безглутенски снегулки од овес, сува аронија (10%), чиа семе (7%), суво грозје (3%), акаи боб..
217 MKD
без ДДВ: 207 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS