Категории
Без глутенски сет

Без глутенски сет

1.088 MKD
без ДДВ: 1.088 MKD
Шифра на производ: 11
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет на производи:

 • Инт. брашно хељда безглутен конвенционално 500г
 • Инт. тестенини од хељда 300гр.конвенционални БЕЗГЛУТЕН
 • Безглутенски органски тостирани мусли со чиа, аронија и акаи 300г
 • Безглутенски органски тостирани мусли 2go со гоџи, брусница и хељда 90г х 2
 • Безглутенски колач со какао и агаве 100гр органски
 • Безглутенски колач со костен и бадем 100гр огански
 • Безглутенски крекери со сусам и хим сол 100 гр огански
 • Безглутенски крекери со лен и бадем 100гр огански

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

 • 043235959
 • 078211557 077893750
 • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS