Категории
Хималајска сол црна ситна 120гр

Хималајска сол црна ситна 120гр

90 MKD
Шифра на производ: 07757
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% природна хималајска црна сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакистан. Начин на употреба: Се користи како замена за белата кујнска сол. Може да се користи и во козметички цели, како сол за купки или за пилинг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2020. UKION SHOPS