Категории
Сет за кинеска вечера

Сет за кинеска вечера

1.366 MKD
Шифра на производ: 5
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет на производи:

  • Органски басмати интегрален ориз 500 г
  • Мунго грав органски 500 гр
  • Комбу алга митоку 50 гр
  • Тамари соја сос 330гр
  • Тофу (соино сирење) сирово 0.250гр 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS