Категории

Семиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрален сусам органски 100 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Интегрален сусам органски 500 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
242 MKD
без ДДВ: 230 MKD
4 семиња органски 400 гр
Состав: Мешавина од 4 органски семиња (тиква, лен, сончоглед, сусам) секое застапено со 25% во соста..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Интегрален сусам 100гр
Состав: Органски интегрален сусам 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин ..
31 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Црно семе 100 гр
Состав: 100% црно семе. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користи како зачин, може лесно да ..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Ленено семе 100 гр
Состав: Лен семе. Земја на потекло: Турција. Енергија 534 kcal, протеини 18гр, јагленихидрати 29гр, ..
17 MKD
без ДДВ: 17 MKD
Сончоглед лупен органски 500 гр
Состав: 100% лупени сончогледови семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глуте..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD
Тиквени семки 100 гр
Состав: 100% лупени тиквени семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Зе..
57 MKD
без ДДВ: 54 MKD
Лен семе органски 0,5 кг
Состав: Органско семе од лен. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
146 MKD
без ДДВ: 139 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS