Категории

Мешунки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Црвена леќа 0,5 кг
Состав: 100% црвена леќа.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен.Земја на пот..
132 MKD
без ДДВ: 126 MKD
Мунго грав органски 0,5 кг
Состав: Органски мунго грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
284 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Азуки грав органски 0,5 кг
Состав: Органски азуки грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
203 MKD
без ДДВ: 193 MKD
Наут органски 0,5 кг
Состав: Органски наут. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Турција. Употреба: Наутот се с..
224 MKD
без ДДВ: 213 MKD
Леќа кафена органска 0,5 кг
Состав: Органска кафена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
200 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Леќа црвена органска 0,5 кг
Состав: Органска црвена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
238 MKD
без ДДВ: 227 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS