Категории

Жита

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јачмен лупен 0,500 гр
Состав: 100% лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се вари ..
70 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Пченични никулци 250 гр.
Состав: 100% пченични никулци, тостирани на ниска температура.  Алерген инфо: Содржи траги од..
76 MKD
без ДДВ: 72 MKD
Интегрален ориз органски 500 гр
Состав: Органски интегрален ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потек..
183 MKD
без ДДВ: 174 MKD
Булгур лупен органски 500 гр
Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Тур..
244 MKD
без ДДВ: 232 MKD
Хељда лупена 250 г
Состав: 100% лупена хељда.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Земја на п..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Лупен овес 0,5 кг
Состав: 100% лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: се вари..
85 MKD
без ДДВ: 81 MKD
Амарант органски 0,5 кг
Состав: Органски амарант. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Укра..
205 MKD
без ДДВ: 196 MKD
Киноа бела органска 0,5 кг
Состав: Органска киноа бела. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: П..
501 MKD
без ДДВ: 477 MKD
Јасмин органски интегрален ориз 0,5 кг
Состав: Органски интегрален јасмин ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја н..
257 MKD
без ДДВ: 245 MKD
Азуки грав органски 0,5 кг
Состав: Органски азуки грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
203 MKD
без ДДВ: 193 MKD
Кус-Кус органски 0,5 кг
Состав: Органски интегрален кус-кус (обработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на поте..
220 MKD
без ДДВ: 210 MKD
Јачмен лупен  органски 0,5 кг
Состав: Органски лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Холандија. Употреба: С..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS