Категории

Жита, семиња

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрален сусам органски 100 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Јачмен лупен 0,500 гр
Состав: 100% лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се вари ..
70 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Пченични никулци 250 гр.
Состав: 100% пченични никулци, тостирани на ниска температура.  Алерген инфо: Содржи траги од..
76 MKD
без ДДВ: 72 MKD
Интегрален ориз органски 500 гр
Состав: Органски интегрален ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потек..
183 MKD
без ДДВ: 174 MKD
Интегрален сусам органски 500 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
242 MKD
без ДДВ: 230 MKD
Булгур лупен органски 500 гр
Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Тур..
244 MKD
без ДДВ: 232 MKD
4 семиња органски 400 гр
Состав: Мешавина од 4 органски семиња (тиква, лен, сончоглед, сусам) секое застапено со 25% во соста..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Интегрален сусам 100гр
Состав: Органски интегрален сусам 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин ..
31 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Бунгур 500гр
Состав: 100% бунгур (полуобработена пченица).  Алерген инфо: Содржи глутен.  Земја на поте..
80 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Црно семе 100 гр
Состав: 100% црно семе. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користи како зачин, може лесно да ..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Хељда лупена 250 г
Состав: 100% лупена хељда.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Земја на п..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Црвена леќа 0,5 кг
Состав: 100% црвена леќа.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен.Земја на пот..
132 MKD
без ДДВ: 126 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS