Категории
Мусли за појадок со Тифани - Тропик мусли

Мусли за појадок со Тифани - Тропик мусли

93 MKD
Шифра на производ: 06910
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

жита за појадок со тропско суво овошје. Состојки: јачменови снегулки 35%, тропско овошје 24% (кандиран ананас (ананас, шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, конзерванс SO2), кандирана папаја (папаја, шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, конзерванс SO2), дехидрирана банана чипс-кршена (банана, кокосово масло, шеќер, мед, арома), кокос струготини (кокос, шеќер, конзерванс SO2), кандирано манго (манго, шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, конзерванс SO2)), овесни снегулки 15%, пченкарни снегулки15 % (пченка 89%, шеќер, екстракт од јачменов слад, сол), суво грозје 11%(суво грозје, сончогледово масло, конзерванс SO2), арома. Алерген инфо: Производот содржи глутен и SO2. Може да содржи траги од кикирики и од јаткасто овошје.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS