Категории
Мусли за појадок со Тифани - Премиум мусли

Мусли за појадок со Тифани - Премиум мусли

93 MKD
Шифра на производ: 06927
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Премиум Мусли- жита за појадок со суво овошје, кикирики и лешник. Состојки: Крцкави снегулки од житарки 28%(овесни снегулки, јачменови снегулки, бадем, кокос, лен семе, сончоглед, сусам, кокосово масло, сончогледово масло, јачменов слад, ванила, гликозен сируп, какао путер), јачменови снегулки 24%, суво грозје 18%(грозје, сочогледово масло, конзерванс : SO2), печени сецкани кикирики 15%, експандиран излупен јачмен 4%, сецкана сува кајсија 3% (сува кајсија, конзерванс сулфур диоксид), дехидрирана банана чипс-кршена 1%(банана, кокосово масло, шеќер, мед, арома), парченца од сушено јаболко 0,5%(сушено јаболко, конзерванс сулфур диоксид), печени сецкани лешници 0.5%, арома.Алерген инфо: Производот содржи сулфур диоксид, глутен, јаткасто овошје, сусам и соја.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS