Категории
Мусли за појадок со Тифани - Класик

Мусли за појадок со Тифани - Класик

65 MKD
Шифра на производ: 06934
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Класик мусли - жита за појадок со семиња. Состојки: Јачменови снегулки 30%, пченкарни снегулки (пченка 89%, шеќер, екстракт од јачменов слад, сол), овесни снегулки 15%, пченични снегулки 12%, суво грозје 10% (суво грозје,сончогледово масло, конзерванс SO2), ‘ржани снегулки 5%, сурови јатки од сончоглед 5%, семки од тиква 3%. Алерген инфо: Производот содржи глутен и SО2. Може да содржи траги од кикирики,сусам,соја и од јаткасто овошје.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS