Категории
Мусли за појадок со Тифани - Чоко мусли

Мусли за појадок со Тифани - Чоко мусли

88 MKD
Шифра на производ: 06903
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состојки: овесни снегулки, крцкависнегулки од житарки со чоколадо (овесни снегулки, јачменови снегулки, бадем, кокос, лен семе, сончоглед, сусам, кокосово масло, сончогледово масло, јачменов слад, ванила, гликозен сируп, какао путер), чоколадни капки 6%(шеќер, растителна маст, какао, арома, емулгатор: соин лецитин,) житни снежинки со какао вкус (оризов гриз, пченкарен гриз, шеќер, гликозно-фруктозен сируп, какао во прав, растително палмино масло, сол, емулгатор: соин лецитин, витамини: витамин Ц, тиамин, рибофлавин, витамин Б6, фолна киселина, витамин Б12, ниацин, пантотенска киселина, минерали: железо пирофосфат, ванила арома), стапчиња одмлечно чоколадо (шеќер, какао путер, полномасно млеко во прав, какао маса, сурутка во прав, емулгатори: соин лецитин,  Е422), мини перничиња (пченичен гриз, оризов гриз, шеќер, какао во прав, сол, какао крем (шеќер, хидрирана палмина маст, какао во прав, безмасно млеко во прав, сурутка во прав, лешник, емулгатор: соин лецитин, ароми)).Алерген инфо: Производот содржи соја,глутен, млеко и јаткасти плодови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS