Категории
Акаи бери во прав органски 40 гр

Акаи бери во прав органски 40 гр

240 MKD
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра на производ: 00062
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: Акаи бобинска во прав органска. Потекло: Перу. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна доo, бул. Кочо Рацин 14  Скопје, тел.: 043 235 959 . 100гр од производот во просек содржи: Енергија 633 Kcal, протеини 0гр, јагленхидрати 33 гр, масти 50гр. Не содржи ГМО. Да се чува на ладно и суво место, добро затворено. Употреба: Акаи бобинките се супер-овошје за кое нема препорачана доза на употреба , може да се користи како секое друго овошје во прав, се додава во енергетски напитоци, шејкови, десерти, сладолед и слично. Може да се користи во комбинација со спирулина или друга супер-храна. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS