За нас

Почитувани,

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците на следнте локации:

-Центар, (зад Работнички универзитет) 02 240 3768, 
-Буњаковец (наспроти пазарот) 02 614 4966, 
-Зелен Пазар 02 322 1433, 
-Капиштец  (т.ц. Беверли Хилс) 02 316 6135,
-Аеродром (т.ц.Бисер) 02 2454 929
-Ѓ. Петров (кај пазарот) 02 614 7118
-на Водњанска (наспроти Државна болница) 02 3113 573
-Драчево (наспроти пазарот) 02 274 4101
-Кисела Вода 070 341 487
 
-во Велес (спроти Гимназија) 043 221 811
-во Охрид (наспроти Охридска банка) 046 23 00 24
-во Битола (во Стара Чаршија, близу влезот на пазарот) 047 552 017
-во Прилеп (под Саат-кулата) 071 242 132
-во Струмица 078 307 437
-во Кавадарци 078 370 129
 
Големопродажба:
043 235 959,
078 293 755,
078 355 857
 
Финансии и сметководство:
043 235 959,
078 211 557
 
Службен e-mail: info@biocosmos.mk
FB: https://www.facebook.com/biocosmos.mk
 
 
Ви благодариме на довербата

 

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS