Категории

Намази

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Путер од кикирики 800г
Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: С..
256 MKD
без ДДВ: 244 MKD
Веган мајонез со вкус на домат 280 мл
Состав: Сончогледово масло, вода, шеќер, сол, оцет, сенф (синап, шеќер, оцет), модифициран скроб, то..
62 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Веган мајонез со вкус на лимон 280 мл
Состав: Сончогледово масло, вода, шеќер, сол, оцет, сенф (синап, шеќер, оцет), модифициран скроб, ли..
62 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Органски путер од кикирики 200 г
Состав: Органски кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на уп..
160 MKD
без ДДВ: 152 MKD
Сет на путери за подарок
Сетот содржи 3 путера: Путер од кикирики Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%), Протеин ..
518 MKD
без ДДВ: 493 MKD
 Органски протеин микс путер
Состав: Органски кикирики, органски бадем, органски протеин од ориз, органска хималајска сол (0.5%)...
246 MKD
без ДДВ: 234 MKD
Органски путер од индиски орев
Состав: Органски индиски ореви, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодов..
553 MKD
без ДДВ: 527 MKD
 Органски путер од бадем
Состав:Органски бадем, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови.Начин н..
335 MKD
без ДДВ: 319 MKD
Костен микс путер
Состав: Лешник, бадем, мелен костен (7%), хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодо..
337 MKD
без ДДВ: 321 MKD
Протеин микс путер
Состав: Кикирики, бадем, протеин од ориз, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодо..
200 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Путер од индиски орев
Состав: Индиски ореви, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употре..
376 MKD
без ДДВ: 358 MKD
Путер од кокос и бадем
Состав:Бадем, кокосово нерафинирано масло, хималајска сол (0.5%).Алерген инфо: Содржи јаткасти плодо..
281 MKD
без ДДВ: 268 MKD
Путер од лешник
Состав: Лешник, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: Се ..
289 MKD
без ДДВ: 275 MKD
Путер од бадем
Состав: Бадем, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: Се у..
293 MKD
без ДДВ: 279 MKD
Путер од кикирики
Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: С..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
Органски хумус 180 гр
Состав: наут, сончогледово масло, таан, хималајска сол, калиум сорбат (1%). Земја на потекло: Македо..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Какао путер сиров органски 160 гр
Какао путер суров, органски, необработен од Криоло сорта. Потекло: Перу. Увоз и дистрибуција:Аронија..
373 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Крем од лешник 200 гр
Состав: јачменов слад, лешник, соја лецитин, рогач. Алерген инфо: содржи соја, глутен, јаткасти плод..
190 MKD
без ДДВ: 181 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2020. UKION SHOPS