Категории
Јаболков оцет 1л

Јаболков оцет 1л

100 MKD
без ДДВ: 95 MKD
Шифра на производ: 48673
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% јаболков оцет од дива јаболка. Употреба: 1-2 лажици се раствора со чаша вода со мед, и се пие, или се користи како додаток за салати. Произведува: Аронија здрава храна доо. Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.: 043 235 959. Да се чува на суво место, добро затворено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS