Категории
Органска бурбон ванила во прав 100% 10 гр.

Органска бурбон ванила во прав 100% 10 гр.

278 MKD
без ДДВ: 265 MKD
Шифра на производ: 03032
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% органскa бурбон ванила во прав. Земја на потекло на суровината: Коморес. Увезено од: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Како природен зачин за јадења, се додава во колачи, шејкови и сл. Се дозира по вкус. Нутритивна вредност (100 г во просек содржи): Енергија 317 KCal, масти 3,2 г, јагленхидрати 56 г, протеини 3,9 г. Не содржи ГМО. Да се чува на суво место, во добро затворено пакување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS